logo
İtalyan dekoratif boya sektöründe 30 yıldır hizmet vermekte olan firmamız, Türkiye’nin ilk uygulayıcıları arasında yer almaktadır. Sektörde mevcut olan tüm ürünleri deneyimlemiş ve sadece birinci kalitede olan ürünler ile yolumuza devam etmekteyiz.
Mevcut uygulamaların tamamını yapabilen özel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Metallo Art; Copper Nedir?

MicroCoats / Metallo Art; Copper Nedir?
Metallo Art, Copper
01

Metallo Art Nedir?

Metallo Art; duvar, ahşap, plastik, taş vb. boyanabilen tüm yüzeylere uygulanabilen, parlak, eskitme ve çok farklı desenler verilebilen ince sıvı metal kaplamasıdır. İç ve dış mekanlarda uygulanabilir.

Not: Boya değildir! Gerçek metal kaplamadır.

02

Metallo Art hangi cephelerde uygulanabilir?

Metallo Art, yapılacak olan uygulamaya bağlı olarak iç ve dış cephelere uygulanabilir. Lütfen ayrıntılı bilgi için iletişime geçiniz.

03

Ürünlerinizin içeriğinde sağlığa zararlı madde var mıdır?

Tüm WF Microcement ürünleri birinci kalite olup, sağlığa zararlı herhangi bir madde içermemektedir. Hastane vb. alanlarda kullanıma uygundur.

01

Metallo Art uygulamasından sonra hasar alan yüzeylere rötuş ve tamir işlemi yapılabilir mi?

Tüm uygulamalarımızda aldığı darbeye göre sonradan lokal rötuş ve tamir işlemi yapılabilmektedir. Lütfen uygulama öncesi yapılacak yüzey ve uygulama için ayrıntılı bilgi alınız.

02

Metallo Art uygulanan yüzeyler silinebilir mi?

Tüm WF Microcement ürünlerimiz birinci kalite olup, silinebilirdir. Yapılan uygulamaya bağlı olarak daha etkili temizlik ürünleri için lütfen iletişime geçiniz.

İtalyan dekoratif boya sektöründe 30 yıldır hizmet vermekte olan firmamız, Türkiye’nin ilk uygulayıcıları arasında yer almaktadır.

Sektörde mevcut olan tüm ürünleri deneyimlemiş ve sadece birinci kalitede olan ürünler ile yolumuza devam etmekteyiz. Mevcut uygulamaların tamamını yapabilen özel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Birinci kalite ithal italyan dekoratif boya ürünlerinin yanı sıra üstün kalitede yerli dekoratif boya ve mikrobeton ( microcement) üretim hattımızda mevcuttur.

Tasarım 0
Memnuniyet 0
Yüksek Kalite 0