We are Zuka Studio

>
Hakkımızda
logo

İtalyan dekoratif boya sektöründe 30 yıldır hizmet vermekte olan firmamız, Türkiye’nin ilk uygulayıcıları arasında yer almaktadır.

Sektörde mevcut olan tüm ürünleri deneyimlemiş ve sadece birinci kalitede olan ürünler ile yolumuza devam etmekteyiz. Mevcut uygulamaların tamamını yapabilen özel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Birinci kalite ithal italyan dekoratif boya ürünlerinin yanı sıra üstün kalitede yerli dekoratif boya ve mikrobeton ( microcement) üretim hattımızda mevcuttur.

Ayrıca zemine duvara mobilya ve herhangi bir aksesuara sıvı metal kaplama işi yapıp dünyada en çok sıvı metal deseni çıkarabilen bir iki firmadan biriyiz.

Kaliteli bir işi aracısız direk uygulayıcı olarak yapıyoruz !

Kesinlikle numune çalışması olmadan, numune onayı olmadan iş yapmıyoruz. İşin baştan sonuna kadar düzgün ve sorunsuz ilerlemesi en önemli noktalardandır. En üst düzey kaliteyi en uygun fiyata firmamızda bulabilirsiniz.

microcement microcoats

Neler Yapıyoruz

Sadece kendi alanımızda hizmet verip, yaptığımız işi en iyi şekilde yapmaya çalışmaktayız.

concrate wfmicrocement dekoratifboya wall microcement

Avantajlarımız

Ürün kalitesi ve işçiliğimiz için en uygun fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz. İthal boyalarda Distribütör, yerli ürünlerde üretici ve kendi uygulama ekibi olan bir firma olarak aracısız hizmet vermekteyiz.

Start typing and press Enter to search

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
ArabicEnglishTurkish
Bize WhatsApp'tan ulaşın
1