Microcement

Microcement Nedir?

KENDİ ÜRETİMİMİZ OLAN YÜZEY KAPLAMA ÜRÜNLERİMİZLE DUVAR PANELLERİ VE BUNUN GİBİ DAHA BİRÇOK OBJEYİ BETON GÖRÜNÜMLÜ MALZEMELER HALİNE GETİRİYORUZ.

WF Microcmeent yüzey ürünleri yeni beton üzerine uygulanabildiği gibi var olan seramik, mozaik, parke gibi yüzeyler de sökülmeden rahatlıkla kaplanabilir. Kimyasallara ve kızıl ötesi ışınlara dayanıklı olan ürünlerimiz yuvarlak, oval gibi düz olmayan yüzeylerde rahatlıkla uygulanabilir. Derze ihtiyaç duymaz, su geçirmez ve toz tutmaz.

Dış ve iç mekanlarda, ıslak hacimlerde rahatlıkla kullanılabilir. 2-3 mm. kalınlığında elastik özellikli, mukavemetli ve su geçirmezdir. Mdf, sunta, su kontraplağı, polyester, suntalam ve daha bir çok farklı malzemelerden tasarlanmış ve hazır hale getirilmiş ürünler veya halen kullanılmakta olan eşyalar gerçek beton görünümlü olarak tarafımızdan kaplanmaktadır.

WF Microcement yüzey kaplama ürünleri renkli, kuvvetlendirilmiş, doğal, özel çimento içerikli, yatay ve dikey uygulanabilen hızlı sertleşen bir kaplama malzemesidir.

Microcement hangi cephelere uygulanabilir?

Microcement, yapılacak olan uygulamaya bağlı olarak iç ve dış cephelere uygulanabilir. Lütfen ayrıntılı bilgi için iletişime geçiniz.

Ürünlerinizin içeriğinde sağlığa zararlı madde var mıdır? Hastane vb. alanlarda kullanılabilir mi?

Tüm WF Microcement ürünleri birinci kalite olup, sağlığa zararlı herhangi bir madde içermemektedir. Hastane vb. alanlarda kullanıma uygundur.

UYGULAMA VİDEOSU

Start typing and press Enter to search

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
ArabicEnglishTurkish
Bize WhatsApp'tan ulaşın
1